Tracklist Player

Ghetto Geasy feat Majk - Ajo (Official Video HD)
Ghetto Geasy feat Majk - Ajo (Official Video HD)
Download
Majk ft.  Ghetto Geasy -  Sjena mo (Official Video HD)
Majk ft. Ghetto Geasy - Sjena mo (Official Video HD)
Download
Majk - Katile (Official Video 4K)
Majk - Katile (Official Video 4K)
Download
Majk - Kcen (Dance City Stars)
Majk - Kcen (Dance City Stars)
Download
Phatooni - Pareli (Majk - Dashni) PARODY
Phatooni - Pareli (Majk - Dashni) PARODY
Download
Majk - Kcen (Official Video HD)
Majk - Kcen (Official Video HD)
Download
Cozman ft. Onat & Majk - Shume I smut (Official Video HD)
Cozman ft. Onat & Majk - Shume I smut (Official Video HD)
Download
Majk - Fund (Official Video HD)
Majk - Fund (Official Video HD)
Download
Majk - Stila (Official Video 4K)
Majk - Stila (Official Video 4K)
Download
Onat ft. Majk - Le t'xhelozojn (Official Video HD)
Onat ft. Majk - Le t'xhelozojn (Official Video HD)
Download
Majk ft Onat - Hello (Official Video 2017)
Majk ft Onat - Hello (Official Video 2017)
Download
n'Kosove Show - Majk, Yllka Berisha, Meti (Promo)
n'Kosove Show - Majk, Yllka Berisha, Meti (Promo)
Download
NIN - Performanca - Majk - Dashni -  22.12.2015
NIN - Performanca - Majk - Dashni - 22.12.2015
Download
Majk Spirit - Bič ! feat. CIGO (prod. BILLY HOLLYWOOD)
Majk Spirit - Bič ! feat. CIGO (prod. BILLY HOLLYWOOD)
Download
Ledri Vula VS Majk ● DISS-et kushtuar njeri-tjetrit●
Ledri Vula VS Majk ● DISS-et kushtuar njeri-tjetrit●
Download
Majk feat. Ghetto Geasy - Paris Milano (Official Video HD)
Majk feat. Ghetto Geasy - Paris Milano (Official Video HD)
Download
Capital T ft. Majk - Pasha jeten (Official Video)
Capital T ft. Majk - Pasha jeten (Official Video)
Download
Majk - Qikita (Official Video HD )
Majk - Qikita (Official Video HD )
Download
Majk ft. Yll Limani - Krejt ti fala (Official Video 4K)
Majk ft. Yll Limani - Krejt ti fala (Official Video 4K)
Download
Majk - Tarantino (Official Video 4K)
Majk - Tarantino (Official Video 4K)
Download
Ledri Vula VS. Majk (Albanian Rap)
Ledri Vula VS. Majk (Albanian Rap)
Download
Majk Spirit - Zenit feat. Anita Soul  (Lyrics Video)
Majk Spirit - Zenit feat. Anita Soul (Lyrics Video)
Download
MAJK ft. ERA ISTREFI - ZEMRA ( Official 4K Video )
MAJK ft. ERA ISTREFI - ZEMRA ( Official 4K Video )
Download
Tayna - Doruntina, Majk, Yll Limani-Krejt ti fala COVER ( AlisaX, Arnesa, Rina Gashi, Erina Sherifi)
Tayna - Doruntina, Majk, Yll Limani-Krejt ti fala COVER ( AlisaX, Arnesa, Rina Gashi, Erina Sherifi)
Download
10 Vipa që u rrezuan në skenë/emision ( Mozzik, Getinjo, Genta, Majk, Luana, Bes Kallaku, Noizy )
10 Vipa që u rrezuan në skenë/emision ( Mozzik, Getinjo, Genta, Majk, Luana, Bes Kallaku, Noizy )
Download
Remzie Osmani si Majk, versioni popullor dhe Era Rusi si Capital T, versioni klasik"!
Remzie Osmani si Majk, versioni popullor dhe Era Rusi si Capital T, versioni klasik"!
Download
Bleiz - Nie Dam Ci ft.Majk (Prod.Eten) [Grill-Funk]
Bleiz - Nie Dam Ci ft.Majk (Prod.Eten) [Grill-Funk]
Download
NIN: Promo - Majk - 13.03.2018
NIN: Promo - Majk - 13.03.2018
Download
Gjiko ft. Skerdi - Si Bugatti
Gjiko ft. Skerdi - Si Bugatti
Download
Majk - Pak Dashni (Comming Soon 2018)
Majk - Pak Dashni (Comming Soon 2018)
Download
Shommytto, Paja Kratak, Ksoa, Bigru - Daj majk, daj blant (25.01. LIVE @ Garaza)
Shommytto, Paja Kratak, Ksoa, Bigru - Daj majk, daj blant (25.01. LIVE @ Garaza)
Download
Majk dhe Melita ‘kapen’ duke u puthur 24 07 2018
Majk dhe Melita ‘kapen’ duke u puthur 24 07 2018
Download
MAJK SPIRIT - Všetko Spolu Hrá |Modré z neba|
MAJK SPIRIT - Všetko Spolu Hrá |Modré z neba|
Download
Hinol Polska Wersja - Gdzie Jest Mój Majk (prod.Choina, scratch: DJ Lem)
Hinol Polska Wersja - Gdzie Jest Mój Majk (prod.Choina, scratch: DJ Lem)
Download
Majk flet për Unikkatil-in në një këng
Majk flet për Unikkatil-in në një këng
Download
LEDRI VULA DISS MAJK NE KENGEN SHTREJT
LEDRI VULA DISS MAJK NE KENGEN SHTREJT
Download
MikeJePan je zpět!! Pohoda tea jarni hymna Majk Je pán
MikeJePan je zpět!! Pohoda tea jarni hymna Majk Je pán
Download
EndRiu X StaChu - Płonie Majk
EndRiu X StaChu - Płonie Majk
Download